Site Overlay

SSL©

SİTE SORUMLUSU

Bu site İbrahim TÖBAY tarafından düzenlenmektedir.

İBRAHİM TÖBAY KİMDİR

Ben ibrahim TÖBAY 14 Mart 1998 doğumluyum. Şanlıurfa ilinin Merkez ilçesinde doğdum. Urfa Anadolu lisesinden mevzunum. 2018 yılında harran üniversitesi bilgisayar prağramcılık bölümünü kazandım. 2019 yılında da Harran üniversitesi Arkeoloji bölümüne başladım. Bu iki bölümü zorlu bir şekilde yürütüyorum. İlköğretimi birincilikle bitirdim. Her ne kadar Anadolu lisesinde ve sayısal bölümünde olsam da Güzel Sanatlar Lisesi veya Sözel bölüme daima ilgim olmuştur. Ardından uzun bir süre roman ve denemeler yazıyordum kendi kendime. 2019 yılında B’aşka gelen roman kitabımla yazarlık yolculuğuna başlamış oldum.
Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı ve maceracı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var.
Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. Yanlış yapmaktan nefret eden, hatalarını asla unutmayan yapım sayesinde zamanla hata yapmamayı öğreniyorum.
İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, tıp hakkında araştırmalar yapan, modayı yakından takip eden, en iyi olmak için büyük bir savaşın ortasına girmiş biri olarak karakterimi seviyorum.
21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bu yaşıma kadar çok şey yaşayıp gördüğümü düşünüyorum.

İLETİŞİM :

Tüm hakları saklıdır. ©2022 İbrahim Töbay